Skontaktuj się z nami!
Wybierz interesującą Cię lokalizację:

Samochody nowe

Golemo Golemo

Samochody nowe - Peugeot

ŚWIAT SIĘ ZMIENIA, PEUGEOT SIĘ ZMIENIA A KAŻDY WYZNACZA SWĄ WŁASNĄ DROGĘ. PEWNEGO DNIA ŻYCIE NABIERA ZUPEŁNIE INNEGO WYMIARU. PRZYGOTUJCIE SIĘ DO NIEZWYKŁEJ PODRÓŻY.

Właściciele firmy rozpoczęli działalność w 1991 roku. W 1998 roku oddaliśmy do użytku inwestycję obejmującą siedzibę firmy oraz budynek serwisu i stacji kontroli pojazdu przy ul. Grota Roweckiego. W 2001 roku uruchomiliśmy podobny obiekt w Nowym Targu a w 2007 roku, po drugiej stronie Wisły powstał kolejny obiekt  w Krakowie przy ul. Opolskiej.

Firma Auto Centum Golemo zdobywała wielokrotnie nagrody Generalnych Importerów, także nagrodę Złotej Firmy Województwa Małopolskiego. Wiele razy zajmowaliśmy też pierwsze miejsca na Targach Motoryzacyjnych.

Prowadzimy stałą sprzedaż nowych i używanych samochodów dla Klientów indywidualnych oraz firm. Obsługujemy naszych Gości wykorzystując wiedzę i długoletnie doświadczenie, dodając do tego odrobinę uczucia, bo przecież motoryzacja to nasza pasja.

Współpraca z Peugeot wymaga od nas dorównywania najwyższym standardom europejskim, jednocześnie umiejętnie korzystamy z międzynarodowego doświadczenia marki. Nasz zespół tworzą specjaliści z poszczególnych dziedzin. Dzięki nim świadczymy usługi na najwyższym poziomie i staramy się sprawić,by firma była przyjazna dla Klientów.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Skontaktuj się z naszymi salonami:

Kraków, ul. Grota Roweckiego 6

Nowy Targ, ul. Podtatrzańska 3

 

 

AC GolemoBlacharnia lakiernia

Czytaj więcej

AC GolemoCzęści samochodowe

Czytaj więcej

AC GolemoFlota

Czytaj więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.