AUTO CENTRUM GOLEMO

DEALER ROKU 2023

Auto Centrum Golemo to znany na mapie Krakowa dealer samochodowy z ponad 30-letnią tradycją. Nasza firma jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych dealerów w Polsce, wielokrotnie nagradzanym i znajdującym się w czołówce salonów pod względem osiąganych wyników sprzedażowych. Początkowo byliśmy autoryzowanym dealerem marek Peugeot, Hyundai i Citroen. Z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o marki DS Automobiles i Opel. Niedawno dokonaliśmy znaczącej rozbudowy naszych salonów, wprowadzając do oferty również marki Alfa Romeo i Jeep.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości obsługi i zapewnienie satysfakcji klientom. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym sprzedaż samochodów nowych i używanych, pełen zakres usług serwisowych, naprawy blacharskie i lakiernicze.

Dlaczego właśnie my

30 LAT W SPRZEDAJEMY I SERWISUJEMY SAMOCHODY

zdobywając zaufanie klientów dzięki swojemu profesjonalizmowi i wysokiej jakości usługom

SPRZEDAŻ

Auto Centrum Golemo oferuje szeroki wybór nowych i używanych samochodów marek Peugeot, Citroen, DS i Hyundai

serwis

Auto Centrum Golemo świadczy kompleksowe usługi serwisowe, obejmujące naprawy, przeglądy oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

DORADZTWO

Eksperci Auto Centrum Golemo zapewniają profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego pojazdu oraz jego finansowania.

Tysiące zadowolonych klientów to nasza najlepsza rekomendacja

Auto Centrum Golemo przez 30 lat sprzedaje i serwisuje samochody znanych marek, takich jak DS Automobiles, Peugeot, Citroen i Opel. DS Automobiles to luksusowa marka francuskich samochodów, która łączy tradycję z nowoczesnością i innowacyjnością. Peugeot to marka o bogatej historii i tradycji, znana z wysokiej jakości i niezawodności swoich samochodów.

Citroen to marka, która charakteryzuje się oryginalnym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Opel to niemiecka marka samochodów, znana z wysokiej jakości, niezawodności i nowoczesnych technologii. W Auto Centrum Golemo znajdziesz szeroki wybór samochodów tych marek, a także profesjonalny serwis i doradztwo ekspertów.

Dla samochodów używanych proponujemy program "PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY", który obejmuje bezpłatną gwarancję umowną i certyfikat jakości "SPOTICAR".

profesjonalny zespół
Sprzedawcy, doradcy handlowi, serwisańci
PEŁNE WSPARCIE
Pełne wsparcie na każdym etapie zakupu i użytkowania pojazdu
documentation
Spokój i pewność przez cały okres posiadania auta
30 LAT DOŚWIADCZENIA
Zapewniamy klientom wysoką jakość usług w swoich salonach w Krakowie i Nowym Targu
Zobacz

NASZ PROFESJONALNY SERWIS

Twój samochód jest w dobrych rękach - nasz wykwalifikowany zespół serwisowy, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, zadba o Twoje auto z najwyższą starannością i profesjonalizmem, gwarantując jego niezawodność i bezpieczeństwo.

Tomasz
Serwisant
Marek
Serwisant
Adam
Serwisant
Tomasz
Serwisant